Ana Sayfa
Hakkımızda
Projeler
Referanslar
İletişim

Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Dış Mekan Bitkileri
İç Mekan Bitkileri
Tohum ve Gübreler
Toprak - Torf
Saksı ve Aksesuar
Bilgi Sayfaları
HakkımızdaFidanlığımız 1996 yılında Göktürk Beldesinde hizmet vermeye başlamıştır.Yöredeki bahçeli ev ve villaların artmasına paralel kendimizi geliştirip yurtiçi ve yurtdışından İstanbul iklim kuşağına uygun olan her türlü bitkiyi ithal etmeye başladık. Fidanlığımızda yaprak döken ve dökmeyen ağaç türleri ile bütün ithal ve yerli çalılar, yer örtücü bitkiler, soğanlı ve mevsimlik bitkiler olmak üzere yaklaşık 500 kadar bitki türü fidanlığımızda bulunmaktadır.    
Üretim yerimiz 2006 yılında ise Yalova’daki yerimizde bitki üretimine başladık. 64.000m2 de yaklaşık 60.000 adet fide dikilmiştir. Fidelerimiz İtalya ve Fransa’dan ithal edilmiştir. 2010 yılı itibarı ile sökümlerimiz başlamış olup satışı yapılmaktadır

     


Göktürk Botanik; Tasarım, Uygulama, Bakım ve Danışmanlık hizmetleri çerçevesinde; Peyzaj Projeleri, Altyapı Düzenlemeleri (Tam Otomatik Sulama, Bahçe Aydınlatması,Drenaj), Konstrüksiyonlar, Bitkilendirme ve Çim Alan Düzenlemeleri yapmaktadır


"Altyapı" dan "Sulama" ya, "Tasarım" dan "Uygulama" ya bahçe konusunda uzmanlaşarak vizyonunu genişleten firmamız, 2 Peyzaj Mimarı ve bahçivan kadrosu ile villa bahçeleri ve daha büyük ölçekteki alanlarda (site bahçeleri ,fabrika bahçeleri.. ) konusunda uzmanlaşmış , kendini sürekli geliştiren bir firmadır.Uygulama hizmetlerini hazırlanan projeye sadık kalarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.Bu amaçla firmamız daha hızlı ve sağlıklı hizmet sunabilmek için sürekli makina parkını genişletmektedir.


Benzinli ilaçlama pompaları, Benzinli budama makinaları, Benzinli ağaç testereleri, Misinalı kesim makinaları, Profesyonel çim biçme makinelerinden Mikro yükleyici (Toprak tesviyeleri, hızlı toprak yayımı, kanal açma, dikim çukuru açma, kaya yerleştirme, kaya taşıma, bitki taşıma, drenaj kanalı açımı gibi işlerde kullanılır) ye kadar geniş bir makine parkına sahiptir.Evinizin bahçesi, İş Merkezi, Toplu Konut, Site gibi geniş mekanlar ve dış görünüm ile iç görünüm' ün daima birbirinden önemli olduğu Otel ve Tatil Köyleri hizmet verdiğimiz başlıca mekanlardır..Başlıca çalışma bölgelerimiz Kemer Country, Burgaz Evleri, İstanbul-İstanbul Evleri, Mesa Evleri, Kemerpark Evleri, Garanti Koza Zekeriyaköy Evleri ve çevresi olmakla beraber, tüm İstanbul dahilinde hizmet vermekteyiz. Bursa’da proje ve danışmanlık. Mersin, Bodrum , Çeşme gibi bölgelere de bitki satışımız olmuştur.

...
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır